Zomer- en winterschool - SVMH Gouda
16163
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16163,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
ZOMER- en WINTERSCHOOL

Zomer- en Winterschool 2018

De dames die de zomerschool organiseerden hebben inmiddels dit succesvolle project afgesloten. Ieder jaar blijkt er meer belangstelling voor de georganiseerde activiteiten. Dank voor de inspanningen. We moeten wachten op de winterschool. Hopelijk met net zulke leuke activiteiten als bij de laatste zomerschool

Inmiddels is bekend dat er voor de kerst een tweetal activiteiten zijn georganiseerd. We gaan op dinsdagmiddag 11 december vanaf 2 uur bij Mozaïek Wonen kerststukjes maken en op woensdagochtend 12 december zingen we vanaf 10 uur Kerstliedjes in De Bühne. Over de kosten vind u informatie op de pagina met activiteiten.