Zomer- en winterschool - SVMH Gouda
16163
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16163,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
ZOMER- en WINTERSCHOOL

Winterschool 2019

De dames die de zomerschool boden u wederom een mooi, gevarieerd programma aan. Zij zijn fanatiek doorgegaan. Gedurende drie dagen in de december kunt u vanaf 11 tot en met 13 december meedoen met een activiteit in het kader van de winterschool. De activiteiten staan kort vermeld in de activiteiten lijst van december. Het bestuur wenst u veel plezier en dankt de dames voor hun inspanningen.

Voor de kerst waren in 2018 tijdens de winterschool een tweetal activiteiten georganiseerd. Foto’s van het kerststukjes maken staan op de website


Naar aanleiding van het Coronavirus is er geen zomerschool 2020. Voor de winterschool volgt er binnenkort hierover informatie.